WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

İstanbul ve Ankara'dan Kamil Koç ve Metro Turizmin Finike araçlarına bilet aldığınız takdirde Antalya'da aktarma yapmadan Olympos minibüs durağında inebilirsiniz. Olympos'a Antalya otobüs terminalinden kalkış yapan Kumluca-Kaş araçlarına binerek Olympos minibüs durağına gelirsiniz. Yaklaşık 1 saat süren bir yolculuktur. Olympos minibüs durağından ise işletmelerin bulunduğu yere minibüsler her saat başı düzenli olarak kalkmaktadır. bu yolculukta 10-15 dk sürmektedir. İstediğiniz işletmenin ismini şöföre söyleyerek inebilirsiniz.

Havalimanı'ndan taksi tutarak ya da havaş ile Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gelip aynı güzergahı izleyebilirsiniz.

Havaalanı transferleri tarafımızca yapılabilmektedir. Transferler ücretlidir. Transfer için lütfen arayıp bilgi alınız.

Olympos'ta yapılabilecek aktiviteler: kano, günübirlik tekne gezisi, rafting, tırmanış, yürüyüş, bisikletle gezinti, dalış, yanartaş turu gibi aktiviteler yapılabilmektedir. 

Olympos'ta akşamları canlı müzik yapan yerler ve clublar bulunmaktadır. 

Plaja araç girişi bulunmamaktadır. Gişelere kadar aracınızla gidebilir ondan sonra 400 metre kadar plaja zorunlu yürüyüş yolu vardır. Bu yol antik kentin içinden geçmektedir.

Olimpos Antik kente ve plaja girişlerde ücret ödenir.Her gün ücret ödememek için Plaja gelenlere uygun ucretli plaj-kart mevcut ( 10 girişlik kart 30 tl dir. ) ve MÜZEKART geçerlidir

İşletmemizin sahile uzaklığı yaklaşık 800 mt yani 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Olympos antik kentinin içinden geçerek sahile ulaşıyorsunuz.

Odaların hepsi Bungalow olup içerisinde duş,wc,klima mevcuttur.

Odalar 2 ayrı yataklı,2 kişilik yataklı ,2 kişilik+1 tek kişilik yatak ve 3 ayrı yataklı oda çeşitleri mevcuttur.

TC kimlik numarası ve geçerli bir kimlik ile kayıt yaptırılabilir (Nüfus Cüzdanı,Ehliyet,Pasaport)

Giriş tarihi, kalınacak gün sayısı, kalacak kişi sayısı ve oda tipi kesin olarak belirlendiği taktirde, isim ve telefon numarası alınır.

Sadece Kapora yatırılarak rezervasyon yapılabilir Kapora için 1 günlük ücret ödenir !Bu kapora rezervasyon gününde gelmeniz durumunda geçerlidir. İade edilmez.